Wellness Centrum Svaté Pole 41 263 01 Dobříš     

RADOST ÚŽAS NADŠENÍ!!!!!!

Ahoj a je to tady zase! RADOST ÚŽAS NADŠENÍ!!!!!!
Včera jsem se vrátila z mého již třetího rekondičního pobytu s Ictusem na Měříně u Slapské přehrady.
Pro mě byl zásadní posun vpřed první pobyt odhození mé kamarádky Božky a zvednutí sebevědomí. KAŽDÝ DALŠÍ POBYT MĚ DAL NĚCO NOVÉHO A HLAVNĚ POZNÁNÍ NOVÝCH LIDÍ A ZÍSKÁNÍ KAMARÁDŮ. Letošní pobyt v týdnu od 11 do 17. 9, mi dal poznat Jarouška, který přijel s fr. holí a nezvládal plavání. Honza mu ukázal jak na to a v náručí ho ponášel s obrovolnicí Lucinkou v bazénu. Čtvrtý den Jaroušek s ploutvemi udelal 4 bazény. KLOBOUK DOLŮ JAROUŠKU!. PEPA ZASE PŘEKONAL SÁM SEBE A SJEL TOBOGÁN, KDE ČEKAL HONZA A VYLOVIL HO.
Já si letos kladu za osobní úspěch 2x oběhnutou tělocvičnu opravdu poklusem. Za ruku mě jistila Lucinka.
Také musím zmínit spolubydlící z chaty IVANKU, která jde do všeho s chutí a ještě to stačí komentovat a další Zdenku(75) a Elišku(79) které byly velké pohodářky a šikulky. Celou dobu nás vedla Alenka s Honzou, motivovala živel LUCIE a fotila Bára, obě naše hodná sluníčka.
Jeli jsme parníkem po Slapské přehradě, byli jsme na zámku v Jablonném a potom se podívat na statku na koníky kde měli 3 krásná hříbátka. Také jsme jedno odpoledne šplhali lesem k nejvýše položené chatě na Měříně. Pepa brblal, ale nevzdal to. Pro mě to byl krásný zážitek, tak jsem za doprovodu Míly (Honzova báječná žena) sešla dolů ostatní šli schůdnější cestou. Jedno dopoledne nám předváděl kompenzační, ortopedické pomůcky zástupce firmym DMA, mohli jsme vyzkoušet jízdu na el. skútru. Nemám řidičák, ale jela jsem po louce a kousek po silnici. Opravdu nezapomenutelné.
Proto všichni, kdo si nevěříte, seberte odvahu a jedte příště s námi.
Těšíme se na VÁS. Členové ICTUSU a také
já, Božena Válková