Wellness Centrum Svaté Pole 41 263 01 Dobříš     

Měřín 2012

 

Ubytování vojenská zotavovna Měřín s plnou penzí, plavání (jen pro nás a včetně atrakci) a cvičení v tělocvičně je za pouhých 4.700,- Kč.

Máte li zájem jet s námi, vyplňte dotazník, který vám si stáhnete zde -

           První běh 9.září 2012 do 16.září 2012

           Druhý běh 16.září 2012 do 23.září 2012

popřípadě jeďte na oba

Přijímáme rezervace, pošlete nám vyplněný formulář na adresu rehabilitace@ictus.cz.

 

ZOTAVOVNA Měřín

Vojenská zotavovna Měřín s celoročním provozem poskytuje svoje služby nejen vojákům z povolání a jejich rodinným příslušníkům, ale také široké veřejnosti. Ubytovací kapacita je využívána například na kongresovou turistiku, jsou zde pořádány různé odborné semináře a kongresy, výjezdní zasedání, svatby, diskotéky a rauty. Široká nabídka sportovní činnosti láká jednotlivce k víkendovým pobytům a k rodinným rekreacím. ICTUS zde pořádá podzimní pobyty.

Areál vojenské zotavovny se rozkládá v krásném prostředí na pravém břehu Slapské přehrady, přibližně 60 km jižně od Prahy. Slapská přehrada má od jara do podzimu poměrně teplou vodu, a proto jsou zde ideální podmínky pro koupání, vodní sporty, rybaření a turistiku.

V hotelu je k dispozici krytý vyhřívaný pětadvacetimetrový bazén s vodními atrakcemi, vířivkou a tobogánem, tělocvična, sauna, klasické i vodní masáže, solárium, fitness, whirlpool. VZ Měřín disponuje víceúčelovou krytou sportovní halou pro tenis, volejbal, nohejbal a squash. Součástí haly je i moderní posilovna. Pro účely sportovního a relaxačního využití je využívána bowlingová hala se čtyřmi drahami a občerstvením (odhlučení haly bylo provedeno v březnu 2005). V letním období lze využívat venkovní tenisové a volejbalové kurty, půjčovnu loděk, sportovních potřeb a horských kol.

V areálu je k dispozici rovněž nově rekonstruovaná letní restaurace „Mořská panna" s terasou a „Country saloon" s letní zahrádkou a hotelová kavárna „U Staré řeky".
K vyhlídkové projížďce po přehradě mohou hosté využít výletní motorovou loď.

STRAVOVÁNÍ

V areálu vojenské zotavovny se nachází hotelová restaurace a hotelová kavárna s širokou nabídkou jídel a nápojů jak pro ubytované hosty, tak pro náhodné návštěvníky. V letním období je hojně využívána restaurace Mořská panna přímo u pláže. K příjemnému posezení láká dřevěný Country saloon.

Občerstvení Vám také nabídneme na jednotlivých provozech (aquacentrum, bowling, sportovní hala, hotelová recepce).

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře jsou podávány bufetovým způsobem. Stravování je rovněž možné v kavárně dle denní nabídky.

DOPRAVA

Pro dopravu do VZ doporučujeme využít vlastní motorové vozidlo. VZ má cca 100 m od hotelu odstavnou plochu. Poslední železniční zastávkou je Benešov u Prahy, odkud odjíždí autobus na Měřín. Z Prahy 5 odjíždí autobus přímo na Měřín nebo do Jablonné nad Vltavou. Vzhledem k častým změnám v autobusové dopravě se, prosím, informujte na informacích autobusové dopravy.

Naše akce

  9.9.2012 odpoledne tam přijedeme na první běh, který končí  16.9.2012 do 10 hodin

16.9.2012 odpoledne tam přijedeme na první běh, který končí  23.9.2012 do 10 hodin

 


Zobrazit místo Měřín - velitelská chata na větší mapě