Wellness Centrum Svaté Pole 41 263 01 Dobříš     

Cena Ď - máme hlavní cenu

Cena Ď je česká cena určená mecenášům a dobrodincům v oblasti kultury, charity, vědy, vzdělávání a morálních hodnot v ČR.

Stal se zázrak, dostal jsem hlavní cenu.

Cena Ď

 

 

Jedná se o každoročně udělovanou cenu ve dvou kolech. Nejdříve krajskou, posléze celonárodní. Do krajských kol nominují lidé, jejich nominace je vyhodnocena.

Musím říct, že mě Hanka taky nominovala a tím mě velice potěšila. Její nominace vypadala takto:

Jan Dohnálek, ICTUS o.p.s. - Navrhuji na cenu Ď, sdružení Ictus, které založil v roce 2007 pan Jan Dohnálek a snaží se na rekondičních pobytech navrátit lidi, postižené cévní mozkovou příhodou, zpět do života. Za dobu svého působení pan Dohnálek pomohl opravdu velkému počtu postižených osob. (viz stránky - www.ictus.cz) On sám tuto nemoc prožil a dodává svým příkladem nám, postiženým, energii do života, učí nás znovu se nebát chodit mezi lidi, naučí nás plavat, lyžovat, prostě nějak, (i přes postižení) být opět právoplatným členem naší společnosti. Sdružení Ictus sídlí v Praze, ale na rekondice jezdí lidé z celé naší vlasti. My, z Plzně jsme tam byli už několikrát, rádi se vracíme na pobyty v Krkonoších, plavání v bazénu AXA nebo na různé přednášky.

Bylo mnoho nominací a já si řekl, že je slušnost, když už si někdo dal tu práci a nominoval mě, jít na vyhlášení.

Podívejte se na nominace pro Plzeňský kraj

Atmosféra byla bezvadná a Vy se podívejte, jak to dopadlo: vyhlášení výsledků

PS – nezapomeňte mi držet palce, 15. června 2015 od 17.00h, Státní opera, budu to potřebovat. Honza

Ceremonial

Můžete se podívat na video

 

Odkazy přátel v nemoci

   

 

Kamarádi